VÝSLEDKY – 2015/2016

P r o p o z i c e

soutěže o mistra klubu  - INDOOR 

za rok 2015/2016

Pořadatelem soutěže je výbor Golfového klubu Chodová Planá. Účastníkem soutěže o celkového Mistra klubu mohou být pouze členi našeho golfového klubu. Do soutěže se počítají výsledky turnajů jednotlivců pořádaných nebo spolupořádaných naším klubem v roce 2015/2016 . Hraje se pouze 9 jamek.

Vítěz každého turnaje získá tolik bodů, kolik bylo hráčů v turnaji. Za druhé místo je o 1 bod méně, za třetí o 2 méně a tak dále. Poslední hráč získá 1 bod.

Při umístění více hráčů na 1. místě rozhoduje rozstřel na 10. jamce. (pokuď se nerozhodne na 10. jamce, pokračuje se v rozstřelu dále). Upozornění: Rozstřel je pouze o 1. místo. (Pokuď si hráč po svém odehraném flightu bude myslet, že by mohl být první, tak si může odehrát jako rozstřel 10. jamku ihned. Výsledek o rozstřelu musí ihned oznámit. Jestli-že tak neučinní, a nedorazí ani na rozstřel po skončení turnaje, bude automaticky zařazen na horší pozici.

Při stejně zahraném výsledku na dalších místech dostane každý z hráčů aritmetický průměr bodů.

Pro bodování se počítá umístění všech hráčů na turnaji, nejen členů golfového klubu. Body za každý turnaj se následně načítají do celkové tabulky.

Ženy a děti se hodnotí společně s muži.

Po závěrečným turnaji se každému hráči škrtnou 2 nejhorší výsledky na turnajích, a to včetně neúčasti na turnajích. Po odečtu těchto výsledků bude automaticky vyhlášen hráč s největším počtem získaných bodů.

Průběžné výsledky naleznete ZDE

 

Napsat komentář