4. GOLF CIHELNY 16.4.2016

Cihelny opět ovládl Petr Budka

16.4.2016 se konal již čtvrtý turnaj série Veolia Masters Tour 2016. Ten na nádherném hřišti Golf resort Cihelny uspořádal Golfový klub Chodová Planá společně s Hotelem Slunce Chodová Planá. Předpověď počasí hlásila déšť, ale opět nám počasí přálo a tak se ke startu na první jamku postavilo celkem 29 hráčů. Byla zvolena obtížnější varianta hřiště s parem 72, takže se některé jamky hrály z bílých odpališť. Suverénním vítězem se opět stal Petr Budka, který zahrál 76 ran. Na druhém místě se po skvělém výkonu a 91 ranami umístil Miloš Hlačík. Třetí skončil Richard Brümmer. I ten se se svým skóre 93 ran postaral o obrovské překvapení na stupni vítězů. Mezi ženami se 141 ranami kralovala Simona Hlačíková. Druhé místo  obsadila Danuše Zemanová ( 154 ran). Olessia Baranová zahrála 242 ran a to je v žebříčku žen zajistilo 3. místo.