2. Golf Alfrédov 18.4.2016

2. Golfový Turnaj Alfrédov

Druhý venkovní turnaj uspořádal Golfový klub Chodová Planá na partnerském hřišti v Alfrédově. Turnaj se hrál se 18. jamek, a  zapojilo se do něj také 5 nových členů našeho golfového klubu. Jedním z nich je také Tarkan Karadas, který je vůbec prvním zahraničním členem našeho klubu (Rakousko). Během celého odpoledne bojovalo o první místo nakonec úctihodných 22. Hráčů. I v tomto turnaji se na prvních třech místech objevili hráči, kteří excelovali i v zimním období při hře na Indooru. Po vítězství na 1. Turnaji v Teplé získal i v tomto turnaji trumf David Hanko (93 ran). Druhý skončil Luboš Hlačík ( 103 ran), a na třetím místě se umístil David Klíma (104 ran) z Tachova. Pochvalu si také zaslouží František Brůžek. Ten na těžkém hřišti dokázal zahrát dvakrát Birdie. Ale ani to mu na stupně vítězů nestačilo. Se svým skóre 112 ran skončil na 8. místě.

Příští turnaj pořádá Golfový klub Chodová Planá v úterý 3. Května v Sokolově.

Již nyní se můžete na našich stránkách do turnaje přihlásit.

Výsledky : Alfrédov 18.4.2016